Propecia side effects
Levitra Online
Saleziani Vydavateľstvo don Bosco Mládež na Slovensku Domka Saleziáni SPOLUPRACOVNÍCIGospel SRTVluxLauraRV

Prihlás sa


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!

Posledné vo fóre

Lucia Blahúsová
Dlho sa tu nic nezmenilo, tak je hadam na case dostala sa ku mne prednaska od don Bonettiho o manželstve na Miletičovej. Tak sa chcem s vami podelit
"Ak sme kresťanie, musíme nasledovať Krista aj v utrpení." (MB 10, 648)

Advertisement
 
Rožňavský Kameňák 2017 Tlačiť
Napísal Zuzana Dvorčáková   
 

Aj tento rok sa lezci saleziánskej rodiny stretli.

Image 

V druhej polovici októbra sa konal 11. ročník celoslovenskej lezeckej súťaže Kameňák, ktorý je každoročne organizovaný rožňavskou Domkou spolu s komunitou rožňavských saleziánov v spolupráci s mladými lezeniachtivými nadšencami zo strediska.

Aj tento rok prichádzali lezci z celého Slovenska s viacerými cieľmi. Okrem zmerania síl a porovnania poctivosti príprav na súťaž, sa mnohí tešili na stretnutia, ktoré sa už vytvorili a taktiež na nové priateľstvá, ktoré môžu začať budovať.

Súťaž odštartovala svätou omšou a pokračovala úvodnou rozcvičkou a vysvetlením pravidiel. Aj tento rok mohli účastníci navštíviť poradňu zdravia, kde účastníkom ponúkli vyšetrenie krvi. Dopoludnia prebiehala kvalifikácia, kde lezci zbierali čím najvyššie počty bodov, aby sa preliezli do poobedného finále. Doobeda prišiel lezcov skontrolovať ako sa im darí predseda Domky don Ján Holubčík. Po poobedňajšom finále sa všetci účastníci presunuli do šopy saleziánskeho strediska, kde sa slávnostne ukončil tohtoročný Kameňák odovzdaním cien.

Súťažiaci si tento rok zmerali svoje sily v dvoch súťažných kategóriách. V mladšej kategórií si zmerali sily dievčatá a chlapci do 15 rokov a v staršej kategórií si zmerali svoje sily všetci skúsenejší lezci. V mladšej kategórií sa na prvé miesto preliezol Janko Fedor z Dolného Kubína a v kategórií nad 15 rokov Cyril Korpesio z SOŠ Žilina. Víťazom blahoželáme a ostatným prajeme veľa energie do trénovania na ďalší ročník.

Viac fotiek si môžte pozrieť na facebooku v skupine Domka Rožňava.

Informovala: Zuzana Dvorčáková

Foto: Matúš Matušiska

Image    ImageUsers' Comments  
 

Average user rating

 

No comment posted

Pridaj komentármXcomment 1.0.6 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
Ďalšia >
 
Nedeľa, 20. máj 2018

Dnes má meniny
Bernard
Zajtra má meniny
Zina
Advertisement

Chystáme

Foto mesiaca

jun4.JPG

Prihlásený

Advertisement
srd.jpg