Propecia side effects
Levitra Online
Saleziani Vydavateľstvo don Bosco Mládež na Slovensku Domka Saleziáni SPOLUPRACOVNÍCIGospel SRTVluxLauraRV

Prihlás sa


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!

Posledné vo fóre

Lucia Blahúsová
Dlho sa tu nic nezmenilo, tak je hadam na case dostala sa ku mne prednaska od don Bonettiho o manželstve na Miletičovej. Tak sa chcem s vami podelit
"Nech nás Boh stojí koľkokoľvek, nikdy nie je dosť drahý." (MB 12, 393)

Advertisement
 
Expanzia3 (úlohy, indície, sladké prekvapenie:) )
Napísal Gabika Hricová   
Piatok, 26 júl 2013
Celý článok...
 

V tretí deň tábora sa účastníci s animátormi vybrali na celodenný výlet. Štartovalo sa spred klubovne Domky o desiatej. Decká boli rozdelené do štyroch skupín a v každej bolo okolo 10 členov. No cesta k cieľu nebola až taká jednoduchá...

Uživatelský komentár
Utorok pokračoval v znamení vyzývačiek a súperenia
Napísal Filip Koman   
Utorok, 16 júl 2013
 

Počas celého doobedia si vyše 50 účastníkov malo možnosť zmerať sily vo viac či menej bojových súbojoch. Vyzývač si mohol vybrať akéhokoľvek protivníka, ale výhoda vyzvaného spočívala vo výbere stanovišťa. O získanie podpisu sa mohli pokúsiť v sumo či kohútích zápasoch,  skladaní zápaliek do krabičky, ale aj v „smiechotách“ (rozosmiať druhého skôr než seba samého).

Víťazmi sa stali Adam Malček, Jakub a Dávid Hricovci. Ich snaženie sa bolo odmenené vecnými cenami, ktoré si mohli vybrať podľa vlastného gusta.

V poobedňajších hodinách mali priestor obľúbené hry z minulého roka, ale aj nedokončené odvety z pondelka. Deti si vyskúšali, aké je to byť na vlastnej koži Buldogom či Indiánmi a, samozrejme, nechýbalo ani „Hu-Tu-Tu-Tu“ či Kráľovstvo.


Uživatelský komentár
Naučme sa zodpovednosti
Napísal Mariana Michalková   
Štvrtok, 18 júl 2013
 

Predposledný expanzijovský deň sa začal netradičnou modlitbou, videom. Príbeh o Dobrom pastierovi a stratenej ovečke ponúkol účastníkom pohľad na zodpovednosť, v ktorej duchu sa niesli aj doobedňajšie aktivity.

Keďže bol pekný slnečný deň, animátori dňa si pripravili aj „vodné“ hry. Prehadzovanie balónov pomocou plachiet či „Čiri-Čiri-Bum“ navnadili každého.

Po fyzicky náročnom dopoludní si prišli na svoje prívrženci kreativity a „hand-made“ výrobkov. Každý si mohol vyrobiť prívesok z FIMO hmoty, naučiť sa techniku vypaľovania do dreva či vycibriť si svoj talent v hudobnom okienku.


Uživatelský komentár
Expanzia odštartovala!
Napísal Janko Dunka   
Streda, 17 júl 2013
 

Prvý deň letného prímestského tábora „Expanzia 2013“ je už za nami. Tradične sa konal na sídlisku Juh v areáli Šugár.

Program sa začal o 10:00 na „umelke“.  Po spoločnej rannej modlitbe a predstavení hlavnej myšlienky dňa („Nikdy nie sme spokojní s tým, čo máme,“ povedal výhybkár), odštartovali mladí animátori obľúbené hry ako Indiánska palička, 1-2-3 či Buldog. Nechýbali ani hry na spoznanie sa a vytvorenie nových vzťahov. Najviac sympatií si ale, ako vždy, získalo Kráľovstvo.

Po dni plnom hier a zábavy bola ponuka stíšiť sa a osláviť Boha počas svätej omše v Inkubátore.


Uživatelský komentár
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 55 - 60 z 169
 
Štvrtok, 26. apríl 2018

Dnes má meniny
Jaroslava
Zajtra má meniny
Jaroslav
Advertisement

Foto mesiaca

jun11.JPG

Prihlásený

Práve je pripojených:
1 Hosť
Advertisement
srd.jpg